1626

Imprezy tematyczne

Mikołaj– Jak co roku każde dziecko wyczekuje wizyty Świętego Mikołaja. Odlicza dni, aby móc się
z nim spotkać i otrzymać od niego wymarzony prezent. Jest to magiczny czas,  Mikołaj specjalnie przylatuje do dzieci z dalekiej Laponii, po to aby móc spotkać się chodź na chwilę z każdym z dzieci. Każdy chce choć na małą chwilę usiądź na kolanach Mikołaja, powiedzieć mu wierszyk, przytulić się do niego lub zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. ..

Na początku spotkania z Mikołajem, Animator – w stroju Elfa, wita się z dziećmi i zadaje im zagadki związane z reniferami i samym Świętym Mikołajem. Nie może też zabraknąć opowieści o Rudolfie. Następnie przy dźwiękach muzyki do sali wchodzi Mikołaj i wita się z dziećmi. Po krótkiej rozmowie
z nim, zaprasza ich do siebie, aby dać im wymarzony prezent. Jest to także okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia. Kiedy Mikołaj udaję się do kolejnych gości, animatorzy rozpoczynają zabawę z dziećmi. Nie zabraknie na niej brokatowych tatuaży, zwierzątek  z baloników, czy wspólnie spędzonego czasu na w różne gry.

Dodatkowo możemy zaproponować  warsztaty świąteczne, w których znajdują się :

Warsztaty zdobienia pierników :

Dzieci dekorują  wcześniej przygotowane pierniki,  kolorowym lukrem, a następnie posypują kolorowymi, jadalnymi ozdobami, kokosem, makiem, rodzynkami i orzeszkami. Pierniczki przygotowane przez dzieci,  oczywiście są zabierane przez nie do domu.

Tworzenie własnych, wyjątkowych kartek świątecznych :

Dzieci, pod okiem animatora tworzą swoje własne kartki świąteczne, korzystając z przeróżnych ozdób specjalnie do tego przygotowanych. Mają także do wykorzystania farby, kredki i mazaki.

Tworzenie świątecznych dekoracji/ lampionów z pomarańczy i goździków :

Dzieci przy pomocy goździków, wbijając je w pomarańcze tworzą na niej przeróżne wzory. Tak pięknie pachnącą dekoracje, zabierają ze sobą do domu.

– Kule śnieżne– Dzieci pod czujnym okiem animatora tworzą swoją własną kulę śnieżną,  z użyciem plastikowych słoików. Do wewnętrznej strony przykrywek za pomocą kleju wodoodpornego, przy pomocy animatora przyklejają, figurki. Całość zalewają wodą z brokatem, a do wieczka kuli przywiązują wstążki w świątecznej tematyce. Jest to także wspaniała okazja dla rodziców, którzy mogą dołączyć do swoich dzieci, aby wraz z nim stworzyć wyjątkową ozdobę na święta.

Nowe życie papierowych talerzyków, czyli tworzenie ozdób z świątecznych z ich wykorzystaniem:

Dziecko otrzymuję papierowe talerzyki, który przy użyciu wachlarza narzędzi plastycznych przemienia w bałwanka, renifera, aniołka  czy Mikołaja. Oczywiście w zabawie mogą pomagać rodzice.

„Imprezy z serca” proponują ze swojej strony dekoracje takie jak :

Tło świąteczne do animacji wraz z statywem, bałwanka zrobionego z plastikowych kubków, oraz kominek wykonany z kartonów.

Dodatkowo polecamy wypożyczenie maszyny do waty cukrowej wraz z osobą do obsługi.

udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta napisz:

info@imprezyzserca.pl

+48 880 872 735